İki dalı orkide

Orkidenin Zarafeti

Taylan, Çin ve Singapur’da yetişen orkide çiçeği Türkiye’de de kolaylıkla üretilmeye başlanmıştır. Diyarbakır çiçekçilik Genellikle Antalya, Adana, İzmir, Mersin ve Yalova’da yetiştirilen orkide kadınların en çok sevdiği çiçeklerden birisidir.

Kadınlar genellikle orkideleri canlı ve farklı renklerde severler, her kadın için orkide hediye almak, sevildiğini, istendiğini, her zaman yanındayım hissini kuvvetlendirmek için alınmaktadır.

Beyaz Orkideler

Beyaz orkidelerin anlamı; masumiyeti ve zarafeti ifade eder. Bakımı çok dikkatli bir şekilde yapıldığında çok uzun süre yaşayan çiçekler arasındadır. Diyarbakır çiçekçi Beyaz orkideler evlenme tekliflerinde, evlilik yıldönümlerinde en fazla hediye edilen çiçeklerdir. Beyaz orkideler anneler için de önemlidir. Hastalık ve doğum günlerinde anneler için en güzel hediye beyaz orkidelerdir.

Fuşya Rengi Orkidenin Anlamı

 

Orkidelerin birçok renkleri vardır. Diclekent çiçekçi Sarı orkideler, mavi orkideler, beyaz orkideler, mor orkideler ve fuşya orkideler olarak bilinir. Fuşya orkidelerin anlamı saflığı ve sevimliliği ifade etmektedir. www.pelsincicekcilik.net Genellikle küçük yaştaki bir genç kıza veya sevgiliye seni seviyorum manası taşıması için hediye edilir.

Çiçek Kodu : 809
Toplam : 950 (KDV DAHİL)
950 TL (KDV DAHİL)
 *
 *