"İptal İade Prosedürü"

SİPARİŞİN İPTALİ

 1 - Siparişin teslim saatinden 2 saat öncesine kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bu durumda kredi kartınızdan herhangi bir ücret tahsil edilmez ve herhangi bir ad altında ödeme yapmanız gerekmez. Kredi kartınızdan tahsilat yapılmış veya havale Eft ile ödeme yapılmış ise, tahsilat edilen miktarın sadece geri ödeme sırasında bankanın havale ve eft için kestiği masraf miktarı düşüldükten sonra ödemenizin geri kalan miktarı  havale ve eft için 2 iş günü kredi kartı için 5 iş günü içinde iade edilir . Sipariş iptallerini lütfen bize  e mail veya  telefon ile bildiriniz.

  2-  Siparişinizi teslimat  aşamasında (Yolda iken) iptal edebilirsiniz ancak hizmet sırasında oluşan zaman kaybı ve nakliye masrafı  göz önünde bulundurularak yapılan ödemeden diyarbakır içi siparişleriniz için (20.00 TL) yurt içi siparişleriniz için (30,00 TL) iptal ücreti  kesilerek ödemeniz iade edilir.

 SİPARİŞ İADESİ

 Siparişinizi teslimat sürecinden sonra  tazeliği, ürünlerin adeti, verilen sipariş ile teslim edilen ürünün aynı veya benzer olmaması teslimat sürecinde aşırı geçikme  gibi tereddütleriniz ve şikayetleriniz var ise firmamız ile telefon yada  email ile hemen irtibata geçerek siparişiniz için değiştirme yada iade talebinde bulunabilirsiniz. İade için teslimat saati problemleri ile ilgili aynı gün  tazelik farklı ürün problemleri ile ilgili  ertesi gün saat :18:00 ' e kadar bildirimlerinizi yaparak siparişlerinizi iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Bu süreler dışında siparişinizin iadesi ve geri ödemesi mümkün olmamaktadır

  Durum tespiti yapılıp Sipariş İade süreci tamamlandıktan hemen sonra ödemeniz  belirttiğiniz hesaba yada kredi kartına her hangi bir kesinti olmadan  yatırılacaktır.

 Pelsincicekcilik.net  bu problemlerden hiç birisi şu ana kadar yaşanmamış olup her hangi istenmeyen olumsuz durumda üzerine düşen görevini en hızlı şekilde yerine getirecektir.

 

 

Değerli müşterimiz,

Görüşleriniz sizin için daha kaliteli hizmetler üretmemiz geleceğe sağlam adımlar atmamız ve kendimizi izlememiz  denetlemmeiz adına bizim için çok önemlidir. Lütfen olumlu olumsuz  düşüncelerinizi bize bildiriniz. 

   

                                                  Saygılarımızla

                                            Pelşin çiçekçilik