"Teslimat"

Çiçek Teslimat Sözleşmesi

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait www.pelsincicekcilik.net internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı tüketicilerin korunması hakkındaki kanun ve mesafeli sözleşmeleri uygulama esas ve usulleri hakkında yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

SÖZLEŞME KONUSU ÇİÇEK / ÖDEME / TESLİMAT BİLGİLERİ

Elektronik ortamda alınan ürün/ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, satış bedeli, ödeme şekli, siparişi veren kişinin kendisinin verdiği bilgiler doğrultusunda sipariş işleme alınmaktadır,online olarak verilen bilgilerin siparişi veren kişinin dışında belirtilen çiçek cinsi ve türü, miktarı, satış bedelini değiştirme imkanı olamaz, resimde görmüş olduğunuz çiçeğin aynısının olmaması durumunda ancak gerektiği hallerde, mezat şarları nedeni ile en uygun renk, en uygun çiçek değişiklikleri yapılabilir. Teslimatlar kesinlikle sitemizden verilen online sipariş te belirtilen adres neresi ise oraya teslimat yapılacaktır, sipariş teslimatının belirtilen adres te yapılamaması durumunda (eğer yanlış veya eksik ise ) yeni verilecek adrese mesafeye göre ulaştırma bedeli alınacaktır.

SÖZLEŞME SÜRESİ

Genel olarak satın alınan ürünlerin canlı çiçek olması nedeni ile belirtilen adrese teslimatların yapılması durumunda tahrip etmeden, ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren üç (3) günlük süre içinde canlı çiçekleri, yedi (7) günlük süre içinde de saksı çiçeklerini nedeni belirterek iade edebilirsiniz.Aynı Gün Teslimlerde En Son Sipariş Kabul Saati:

diyarbakır  siparişleri kabul etmekteyiz ve aynı gün teslimlerde en son sipariş kabul saati 19:00. 19:00 dan sonra verlen siparişlerde mutlaka telefonlada bilgi verilmelidir

Şehir Merkezi Dışında Yerlere Teslim: 

Şehir Merkezi sayılan yerler için geçerlidir. Şehir Merkezi dışındaki yerlere fark isteme veya yoğun günlerde siparişi ret etme hakkımız vardır. 

Alıcı Çiçeği Kabul Etmez İse:

Çiçek Merkezimize geri getirilir ve 2 gün merkezde saklanır. Bu 2 gün içinde merkezden alınmayan çiçek imha edilir. Kesinlikle yeni bir adrese teslim 25 Y.T.L farka tabidir.

Alıcı Adreste Bulunamaz İse Ne Olur?

Alıcı Evde Yoksa Çiçek Sırası ile Kapı Komşusu, Apartman Görevlisi, bunlarda bulunamaz ise kapıya bırakılır. İşyerlerinde Danışma veya Güvenliklere Teslim edilir. İkinci kez adrese teslimat 25 Y.T.L farka tabidir.

Alıcı Yerinde Fakat Çiçeği Almaya Gelmiyor İse Ne Olur?

Teslimat Sırasında maksimum bekleme süremiz 15 dakikadır. Bu süre içerisinde alıcı telefonda, toplantıda veya diğer sebep ile çiçeğini almaya gelmez ise çiçek ordaki görevliye verilir.

Nakliye Ücreti 

Şehir dışı kabul edilen yerlerde ilave yol ücreti talep edilir.

Anlaşmazlıklar ürün bedeli ile sınırlıdır.