15 Adet Kırmızı Gülden Hazırlanmış Buket

Çiçekler Neden Bir Anlam Taşır?

Çiçek sevmeyen kadın çok az bulunur herhalde, kadınlar tüm çiçekleri severler fakat kadınlar için tüm çiçeklerin bir anlamı vardır. Diyarbakır çiçekçi Bu çiçeklerin anlamları karşı cinsi onların daha iyi tanımasına ve kendilerini de daha iyi tanıtmak için kullanılan duygusal yöntemlerdir.

Kırmızı Güller

Kırmızı güller aşkın en belirgin halidir. Bir kadın eğer elinizden kırmızı gülleri kabul etti ise size yeşil ışık yanmış demektir. Diyarbakır çiçekçilik Eğer kırmızı güller kabul edilmemişse o zaman bir miktar daha çabalamanız gerekmektedir.

Kırmızı güller; tarih boyunca tutkuyu, aşkı ve beraberliği simgelemiştir. Aşkın tarifi her zaman kırmızı güller üzerine yazılmış şiirler ve şarkılarla ifade edilir.

Kırmızı Güllerde Sana Aşığım Mesajı

Diclekent çiçekçi Kırmızı güller hem erkek hem de kadın için bağlılığın da ifadesi olarak kullanılır. Özür dilemek için hiçbir zaman tercih edilen çiçekler arasında yer almayan kırmızı güller. www.pelsincicekcilik.net Evlilik teklifinde, evlilik yıl dönemlerinde, çıkma tekliflerinde kullanılabilir. Fakat tek bir gül değil mutlaka bu günlerde kırmızı gül demeti alınmalıdır.

Çiçek Kodu : 765
Toplam : 600 (KDV DAHİL)
600 TL (KDV DAHİL)
 *
 *